Oferta Referencje Kontakt    biznes plan dotacje z PUP pożyczki WWS       dotacje PROW
Dotacje z Urzędu Pracy
Wsparcie w Starcie
Dotacje PROW LGD
Strony www

Referencje

referencje Szanowni Państwo,

    Serwis biznesplany24.pl powstał w listopadzie 2007 roku. Od tego czasu pozyskaliśmy dla Naszych klientów przeszło 2 500 000 PLN. W 90% nasze realizacje dotyczą dotacji z Urzędu Pracy na otwarcie działalności gospodarczej. Obecnie z powodzeniem wykonujemy również opracowania pod kątem dotacji unijnych w ramach działania PO KL 6.2, oraz kredytów bankowych.
    Każde zlecenie traktujemy z najwyższą pieczołowitością. Doradzimy, pomożemy wybrać najlepszą formę opodatkowania, ocenimy szanse odniesienia sukcesu. Gwarantujemy pełny profesjonalizm przy cenach niższych średnio o 15%-20% od cen oferowanych przez większość firm konkurencyjnych, z zachowaniem jednoczesnego wysokiego standardu wykonywanych usług. (Nasze biznes plany otrzymują niezmiennie najwyższe punktacje w zakresie oceny formalnej i merytorycznej, dzięki czemu zwiększamy do maksimum szanse na otrzymanie środków finansowych przez Naszych klientów.)
    Korzystne ceny możemy zaoferować dzięki wąskiej specjalizacji i systemie realizacji zleceń online, co umożliwia minimalizację kosztów tradycyjnie związanych z utrzymaniem powierzchni biurowej. Obecnie współracujemy z firmą MG Consulting Piotr Świąder Kruszyński - realizującą usługi również w zakresie szkoleń, PR i doradztwa.

Michał Świderek - autor specjalistycznych artykułów związanych z tematyką biznesplanowania i marketingu publikowanych na jednej z największych w Polsce platform biznesowych www.biznes-firma.pl. Zajmuje się głównie doradztwem, oraz przygotowywaniem biznes planów i wniosków pod kontem dotacji na otwarcie działalności gospodarczej. W szczególności specjalizuje się w przedsięwzięciach związanych bezpośrednio z przestrzenią internetu.

Zapraszamy również na stronę: Dotacje z Urzędu Pracy - Nasz nowy serwis, który w sposób jeszcze bardziej szczegółowy traktuje o tej formie wsparcia.LISTA ARTYKUŁÓW autorstwa Michała Świderka znajdująca się w serwisie biznes-firma.pl:

- Biznesplanowanie dla żółtodziobów
- Język biznesplanowania
- Na tropie informacji
- Podstawowe techniki negocjacji i sprzedaży
- Marketing w internecie
- Public relations
- Copywriting