Oferta Referencje Kontakt    biznes plan dotacje z PUP pożyczki WWS       dotacje PROW
Dotacje z Urzędu Pracy
Wsparcie w Starcie
Dotacje PROW LGD
Strony www

Tworzenie stron internetowych

zaprojektowane strony internetowe     Zajmujemy się przygotowywaniem firmowych stron www, oraz sklepów internetowych. Świadczymy kompleksowe usługi począwszy od doradztwa, projektu graficznego, przez optymalizację pod kontem wyszukiwarek internetowych, a na usługach hostingowych i instalacji kończąc.

Dopasowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb danego klienta. Wykorzystujemy niezawdone technologie. Zlecając nam opracowanie strony internetowej zyskujesz pewność, że twoja witryna będzie atrakcyjna wizualnie, funkcjonalna, komunikatywna, oraz całkowicie niezawodna.

Zadbamy o to by:

- Właściwie zostały wyeksponowanie korzyści, które może uzyskać Interneuta odwiedzający daną witrynę.

- Nawigacja po stronie stała się maksymalnie wygodna i intuicyjna.

- Strona szybko się ładowała.

- Szata graficzna witryny była atrakcyjna wizualnie, nie rozpraszała potencjalnego klienta i budziła zaufanie do firmy.

- Witryna została zoptymalizowana pod kontem wyszukiwarek internetowych, co znacząco ułatwi proces pozycjonowania strony i będzie bezpośrednio wpływało na pozycję w wynikach wyszukiwania.

- Strona posiadała wersję mobilną przystosowaną do prawidłowego wyświetlania na urządzeniach o mniejszej rozdzielczości ekranu.

Uwaga, wszyscy czytelnicy serwisu biznesplany24.pl moga liczyc na 20% rabat. Wystarczy, iż w polu zamówienia skorzystają z kodu "767B24"