Oferta Referencje Kontakt     biznes plan dotacje z PUP dotacje PO KL kredyty bankowe
Dotacje z Urzędu Pracy
Dotacje PO KL 6.2
Kredyty bankowe
Strony www

Kapitał Ludzki

Przygotowanie formularza rekrutacyjnego i wniosku pod dotacje w ramach PO KL 6.2


Oceń przydatność:
Kapitał Ludzki - przygotowanie wniosku, biznes planu 2.6 / 5 (1124 głosów)
Dziękujemy za oddanie głosu
Już oddano głos
Łączna ocena: 2.6 (głosów: 1124)

Oferujemy przygotowanie formularza rekrutacyjnego, oraz wniosku pod dotacje: Kapitał Ludzki w ramach działania 6.2. Formularz rekrutacyjny i wniosek - wykonywane są w oparciu o wywiad który przeprowadzamy drogą elektroniczną (e-mail, GG, Skype), oraz w oparciu o informacje które gromadzimy we własnym zakresie. Dokumenty wykonywane są zgodnie z wytycznymi danej instytucji wdrażającej i spełniają wszystkie wymogi formalne i merytoryczne. Każdorazowo sprawdzamy obowiązujące regulaminy, wzory dokumentów i pojawiające się dodatkowe wytyczne.

Wykonywane przez Nas opracowania w ramach PO KL 6.2 nie stanowią klonu generowanego schematycznie przy użyciu kreatora biznesplanów jak to zazwyczaj ma miejsce w przypadku Naszej konkurencji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Oferujemy dogodny dla klienta system płatności, w którym uregulowanie należności zostaje rozbite na dwie raty. Połowa kwoty płatna przed wykonaniem zlecenia, a druga połowa należności płatna dopiero po przedstawieniu przez Nas zleceniodawcy gotowych dokumentów. Ponadto gwarantujemy poprawność przygotowanych przez Nas opracowań. W przypadku odrzucenia wniosku / biznes planu z Naszej winy oferujemy zwrot zapłaconej przez klienta kwoty, lub nieodpłatną korektę dokumentów.

Przygotowanie formularza rekrutacyjnego pod PO KL 6.2: 500,00 zł brutto
Czas realizacji do 5 dni roboczych.


Przygotowanie kompletnego wniosku dla osób które zakwalifikowały się już do projektów w ramach PO KL 6.2: 1350,00 zł brutto
Czas realizacji ustalany indywidualnie.