Oferta Referencje Kontakt    biznes plan dotacje z PUP pożyczki WWS       dotacje PROW
Dotacje z Urzędu Pracy
Wsparcie w Starcie
Dotacje PROW LGD

Wsparcie w Starcie

Przygotowanie wniosku pod pożyczkę preferencyjną

Oferujemy przygotowanie wniosku i biznes planu na potrzeby pożyczki preferencyjnej związanej z otwarciem działalności gospodarczej. Dokumenty wykonywane są w oparciu o wywiad który przeprowadzamy drogą elektroniczną/telefoniczną, oraz w oparciu o informacje, które gromadzimy we własnym zakresie. Dokumenty wykonywane są zgodnie z wytycznymi instytucji wdrażającej i spełniają wszelkie wymogi formalne i merytoryczne.

Wykonywane przez Nas opracowania nie stanowią klonu generowanego schematycznie przy użyciu kreatora biznesplanów jak to zazwyczaj ma miejsce w przypadku Naszej konkurencji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Oferujemy dogodny dla klienta system płatności, w którym uregulowanie należności zostaje rozbite na dwie raty. Połowa kwoty płatna przed wykonaniem zlecenia, druga połowa po przedstawieniu przez nas zleceniodawcy gotowych dokumentów. Stosowne umowy z klientami zawieramy przez serwis www.podpisz.to, umożliwiający zdalne zawieranie umów w oparciu o dzierżawiony podpis elektroniczny. Ponadto gwarantujemy poprawność przygotowanych przez Nas dokumentów. W przypadku odrzucenia wniosku / biznes planu z Naszej winy, oferujemy zwrot całej zapłaconej przez klienta kwoty.

Przygotowanie wniosku pod pożyczkę Wsparcie w Starcie: 490 zł - 890 zł brutto
Czas realizacji do 7 dni roboczych.